Sesje świąteczne 2023 tuż, tuż 🎄

Lokalizacja: klimatyczny domek na podhalu

Zapraszam serdecznie na sesje świąteczne, które wykonuje w przepięknym i klimatycznym domku na Podhalu. Na zdjęciach króluje żywa zieleń, naturalne ciepłe kolory - biele i beże. Zdjęcia są świeże, pełne mieniących światełek. Jest sporo miejsca aby się przebrać i przygotować do sesji.

Śpiesz się póki są dostępne terminy! Kolejna okazja dopiero za rok :)

Dlaczego warto wykonać rodzinną sesję świąteczną właśnie u mnie?


Stawiam przede wszystkim na naturalność, zarówno jeśli chodzi o wystrój jak i o klimat moich zdjęć. Na mojej sesji panuje ciepła, rodzinna atmosfera, nie ma pozowania na siłę w zamian jest świetna zabawa.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, przed sesją porozmawiamy sobie chwilę o Waszych oczekiwaniach, będziecie mieć czas na przygotowanie się i zobaczycie, że nawet się nie obejrzycie i będzie już po wszystkim :)


Czas szybko płynie, pamiętajcie, że sesje świąteczne to przede wszystkim wspaniała pamiątka na całe lata.


Jak się przygotować do sesji, co ubrać?


Mile widziane są jasne pastelowe ubrania w kolorach beżu, bieli, zieleni, jeans lub w innych neutralnych kolorach. Pięknie fotografują się sweterki o grubym splocie lecz jeśli chcesz ubrać sweter ze świątecznym akcentem - śmiało! Też wyjdzie fajnie. :) Ważne, aby Wasze ubrania pasowały do siebie. Wnętrze naszego studio jest jasne z elementami naturalnego drewna, więc pstrokate paski, koszulki z nadrukiem, lub czarne ubrania - odpadają!

Dysponujemy miejscem gdybyście mieli potrzebę się przebrać. Sesje umawiam co godzinę więc bądźcie nie wcześniej niż 15 minut przed planowaną godziną sesji.

Płatność za sesje odbywa się online poprzez galerię internetową w której udostępnię Wam zdjęcia do wyboru. Jakieś pytania? Pytaj śmiało! :)Jak dojechać?


Nasze studio mieści się w Długopolu, jest to mała wioska pomiędzy Nowym Targiem a Czarnym Dunajcem. Dokładny adres to Długopole 131B.


CENNIK


KOSZ SESJI - 350 zŁ

czas trwania 45 min

5 zdjęć w cenie pakietu

40 zł za dodatkowe ujęcie

zdjęcia w wersji cyfrowej oraz papierowej