Sesja ciążowa - cennik


pakiet 1


- czas trwania sesji to 1,5 godziny

- 30 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, które przekazuje dla Was w formie cyfrowej oraz 15 wywołanych ujęć w formacie 15x23

- istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w formie cyfrowej 35 zł za sztukę


700 PLN


pakiet 2-czas trwania sesji to 2 godziny

- 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, które przekazuje dla Was w formie cyfrowej oraz 20 wywołanych ujęć w formacie 15x23

- istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w formie cyfrowej 30 zł za sztukę


900 PLN


pakiet 3


- czas trwania sesji to 2 godziny

- otrzymujecie ode mnie 70 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, które przekazuje dla Was w formie cyfrowej oraz piękny fotoalbum z sesji, zawierający 20 grubych kart drukowanych na satynowych wysokogatunkowych papierach


1400 PLN


Dobrze mieć piękne zdjęcia, wspierające pamięć i stanowiące dowód przeszłości. Ciąża to wspaniały okres, idealny aby uwiecznić ten piękny czas, jednocześnie tworząc maluszkowi jego pierwszą pamiątkę.


Sesja ciążowa - pytania i odpowiedzi

GDZIE BĘDZIE WYKONYWANA SESJA?

Sesje wykonuję w plenerze lub w Waszym domu - w miejscu w którym czujecie się dobrze, w którym jesteście sobą w 100%.
Gdy pogoda będzie sprzyjać na pewno będę namawiać Was na wspólny spacer. W parku, w lesie, w ogrodzie lub na starym mieście? Jestem dostępna na wszelkie propozycje, sama oczywiście zaproponuje Wam kilka fotogenicznych miejsc na sesje.
Zdjęcia wykonuje ok. 2 godziny przed zachodem słońca. Staram się umówić z Wami w piękny słoneczny dzień, aby złapać ostatnie złote promienie słońca.

KIEDY NAJLEPIEJ WYKONAĆ SESJĘ?

Jest to kwestia bardzo indywidualna, lecz w mojej opinii sesje ciążową najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży, gdy brzuszek jest już dość mocno zaogrąglony, a mama ma jeszcze sporo siły na swobodny spacer. Jeśli jesteś już przy końcówce ciąży i marzy Ci się sesja - pisz śmiało! Zrobimy więcej statycznych ujęć i dopasuje sesję do Twoich potrzeb.

CZY WYKONUJE ZDJĘCIA W STUDIO?

Nie wykonuje zdjęć w studio. Moim studiem są Wasze domy, w których zawsze znajdę ciekawe miejsce i świetne światło. :)

JAK UBRAĆ SIĘ NA SESJĘ?

Świetnie sprawdzają się jasne, pastelowe kolory, odcienie bieli i beżu, brązu. Pięknie na zdjęciach wyglądają naturalne materiały, dopasowane ołówkowe sukienki, luźne koszule, zwiewne sukienki. Wolisz siebie w butelkowej zieleni lub pastelowym różu? Śmiało! Pamiętaj, im bardziej czujesz się komfortowo i swobodnie w ubraniu, tym większy luz na zdjęciach. Lubisz nosić kapelusze? Jest to świetny dodatek do sesji! Chciałabyś kilka zdjęć z malutkimi skarpetkami lub zdjęciem USG? Zabierz na sesje wszystko to co Ci w duszy gra, a zrobimy takie zdjęcia o których marzysz. :)
Bardzo polecam Pinterest, w wyszukiwarce wpisz „pregnacy photoshoot clothes” - mnóstwo cudownych inspiracji.
Jeśli chodzi o ubiór dla partnera, bardzo ważne jest to ale Wasze ubrania wizualnie pasowały do siebie. Nie chodzi o to, żebyście byli obydwoje w tym samym kolorze, tylko o to, alby Wasz ubiór się nie „gryzł”. :)
Unikamy pasków, jaskrawych kolorów, nadruków na koszulkach oraz koloru czerwonego.

CZY WYBIERAMY SAMI ZDJĘCIA Z SESJI?

Tak, zdjęcia z sesji wybieracie sami z galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

W JAKIEJ LOKALIZACJI WYKONUJESZ ZDJĘCIA?

Mieszkam w Krakowie i to tutaj fotografuję najczęściej, lecz chętnie przyjadę gdzie potrzeba. Pytaj śmiało!

01 / 56