Witaj, cześć!

jestem Magda

Jestem fotografką, która od prawie dekady spełnia swoje marzenia fotografując miłość na każdej możliwej płaszczyźnie.
Wszystko to, z sercem na dłoni.

Moja codzienność to wesołe życie na 55m2 w mieście Kraków. To tutaj jest mój dom, moje biuro, moja przystań w której odpoczywam i nabieram tchu. W międzyczasie staram się być najlepszą mamą, żoną i przyjaciółką.
Zapraszam Was do spotkania ze mną!

Napisz do mnie

01.


Fakt 1


Miłość do fotografii częściowo odziedziczyłam po tacie, którego czarno białe fotografie wywoływane w domowej ciemni niosą do dziś zapach dzieciństwa.

02.


Fakt 2


Jestem mamą trójki dzieci! O tak licznej rodzinie nigdy nie śniłam. To czyste szaleństwo i niesamowite szczęście!

03.


Fakt 3


Rocznik '91. Guma turbo i oranżada w proszku to smak moich najmłodszych lat. Muzyka z walkmena, leniwe popołudnie spędzone na trzepaku? Byłam tam.

04.


Fakt 4


Uwielbiam prowadzić samochody. Im starsze/głośniejsze/większe tym lepsze. Jestem totalnym motoryzacyjnym freakiem.

01 / 09

Wasze Miłe słowa

Natalia & Tomek

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających ten szczególny dla nas dzień. Wyszły pięknie i w pełni oddają emocje które przeżywaliśmy i klimat jaki jest nam bliski. Współpracę podczas przygotowań, ślubu i wesela mimo towarzyszącego nam stresu wspominamy bardzo pozytywnie a sesję plenerową jako pełną przygód i bardzo na luzie. Dzięki temu, że łatwo nawiązuje się z Tobą relacje i przełamujesz barierę fotograf-klient. 

Zapomnieliśmy że towarzyszy nam obiektyw, a zdjęcia wyszły jak z marzeń!

Paulina & Tomek

Magda jest niezawodna i niezastąpiona. Zdjęcia są pełne magii, miłości i romantyzmu. Ujęła w nich każde uczucie, które towarzyszyło nam tego dnia oraz była niezauważalna podczas całego wieczoru. Można było zapomnieć o obecności fotografa i cieszyć się tym dniem w gronie najbliższych – bez skrępowania. Nie mogliśmy wybrać lepiej.

Paula & Konrad

Nasza współpraca była dla Nas czystą przyjemnością. Magda jest profesjonalistką a do tego osobą sympatyczną, niezwykle łatwo nawiązuje kontakt z Parą Młodą, dzięki czemu stres związany z ceremonią ślubną jest praktycznie nieodczuwalny. Zdjęcia z dnia ślubu oraz plenerowe w pełni oddają emocje jakie doświadczaliśmy, do tego oprawione w piękne albumy będą dla Nas niezapomnianą pamiątką.

Serdecznie polecamy!