Sesja Noworodkowa lifestyle

Udokumentuj swoją miłość

Sesja noworodkowa - cennik

Pakiet 1


- czas trwania sesji to 1,5 godziny

- 30 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, które przekazuje dla Was w formie cyfrowej oraz 15 wywołanych ujęć w formacie 15x23

- istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w formie cyfrowej 35 zł za sztukę


700 PLN

Pakiet 2


- czas trwania sesji to 2 godziny

- 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, które przekazuje dla Was w formie cyfrowej oraz 20 wywołanych ujęć w formacie 15x23

- istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w formie cyfrowej 30 zł za sztukę


900 PLN

Pakiet 3


- czas trwania sesji to 2 godziny

- otrzymujecie ode mnie 70 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, które przekazuje dla Was w formie cyfrowej oraz piękny fotoalbum z sesji, zawierający 20 grubych kart drukowanych na satynowych wysokogatunkowych papierach


1400 PLN

“W doskonałej fotografi chodzi o głębie uczucia, nie głębię ostrości.”


Zobacz jak wygląda sesja

01 / 22

Sesja noworodkowa - pytania i odpowiedzi

GDZIE BĘDZIE WYKONYWANA SESJA?

Sesja jest wykonywana u Was w domu, gdzie maluszek czuje się spokojnie i bezpiecznie. Wasz dom to miejsce w którym macie wszystko co Wam potrzeba - spokój i ciszę. To miejsce w którym czujecie się dobrze, w którym jesteście sobą w 100%.
Masz starą meblościankę, mały pokój lub martwisz się o światło? Nie przejmuj się, na pewno znajdę miejsce w którym wyjdą cudowne ujęcia. :)

DO KIEDY WYKONAĆ SESJĘ NOWORODKOWĄ?

To wszystko zależy od Was. Jeśli chcielibyście uchwycić na zdjęciach maleńkość Waszego dziecka tuż po narodzinach, malutką stópkę, odstające skórki, mleczko w kąciku ust - najlepiej takie zdjęcia wykonać do miesiąca po narodzinach. Jeśli potrzebujecie więcej czasu aby nauczyć się siebie i oswoić z tym co nowe - spokojnie możemy poczekać nawet 2 miesiące. Najważniejsze abyście się czuli komfortowo. Jeśli uznacie, że to ten czas - piszcie śmiało!

CZY WYKONUJE ZDJĘCIA W STUDIO?

Nie wykonuje zdjęć w studio, moim studiem są Wasze domy w których czujecie się dobrze, w których czujecie się najpiękniej. Skupiam się na Waszych emocjach, w naturalnym środowisku jakim jest Wasz dom.

CZY DYSPONUJE UBRANKAMI DLA NOWORODKA?

Nie, zdjęcia jakie wykonuje to 100% Wy i Wasze dzieciątko. Podobają Ci się jasne, pastelowe zdjęcia? Postaw na białe gładkie body, lub ażurowy sweterek w odcieniu beżu.

JAK UBRAĆ SIĘ NA SESJĘ?

Im bardziej spójne ubrania, tym lepiej. Świetnie sprawdzają się jasne, pastelowe kolory, odcienie bieli i beżu. Nie chodzi o to, żeby wszyscy byli ubrani na biało, tylko o to, aby Wasze ubrania pasowały do siebie. Unikamy pasków, jaskrawych kolorów, nadruków na koszulkach oraz koloru czerwonego. Pamiętaj, im bardziej czujesz się komfortowo i swobodnie w ubraniu, tym większy luz na zdjęciach.
Bardzo polecam Pinterest, w wyszukiwarce wpisz „clothing family photoshoot” - mnóstwo cudownych inspiracji. :)

CZY WYBIERAMY SAMI ZDJĘCIA Z SESJI?

Tak, zdjęcia z sesji wybieracie sami z galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

W JAKIEJ LOKALIZACJI WYKONUJESZ ZDJĘCIA?

Mieszkam w Krakowie i to tutaj fotografuję najczęściej, lecz chętnie przyjadę gdzie potrzeba. Pytaj śmiało!